Haber

Kemer’e daha fazla Hollandalı misafir bekleniyor

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, dünyanın en değerli turizm fuarlarından biri olan Utrecht Turizm Fuarı’nda Kemer standına yoğun ilgi olduğunu belirterek, 2022’de 20 binin üzerinde Hollandalı misafir ağırladıklarını ve artırmayı hedeflediklerini söyledi. bu numara.

Hollanda’nın Utrecht kentinde 52. kez kapılarını ziyaretçilerine açan Utrecht Turizm Fuarı’nda Kemer standı ziyaretçi akınına uğradı.

Kemer standında Kemer Kaymakamı Hüseyin Çam, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, belediye meclis üyeleri Mustafa Tıraş ve Cumali Afşin standa gelen ziyaretçilere Kemer’in tanıtım kitapçıklarını ve broşürlerini vererek Kemer hakkında bilgi verdiler.

Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Kemer olarak Hollanda’da fuar alanına iniş yaptıklarını söyledi.

Kemer’i uluslararası platformlarda en güzel haliyle tanıtmaya devam ettiklerine işaret eden Lider Topaloğlu, “Utrecht Fuarı’nda ikili görüşmeler yaparak ilçemizi tanıtıyoruz. Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer’imizde geçtiğimiz yıl 20 binin üzerinde Hollandalı misafiri ağırladık. Bu sayıyı artırmayı hedefliyoruz. Hollandalılar Kemer’e büyük ilgi gösteriyor. Kemer’i yaşamaları için ilçemize davet ediyoruz” dedi. dedim.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu