Haber

Yıllık maaşını verenler var! İşte futbol camiasından “Türkiye Tek Yürek” kampanyasına yapılan bağışlar

Kahramanmaraş’ta yaşanan depremlerin ardından yaraların sarılması için yürütülen “Türkiye Tek Yürek” kampanyasına yoğun ilgi gösterildi. SporDünyanın da katılım gösterdiği gecede başta futbol camiasından birçok isim bağışta bulundu.

VISCA 100 BİN EURO BAĞIŞLADI

Trabzonspor’un yıldız futbolcusu Edin Visca, Türkiye Tek Yürek kampanyasına 100 bin Euro bağışta bulundu. Türkiye’nin Bosna Hersek’i hiçbir zaman yalnız bırakmadığını ifade eden Visca, “Türkiye’ye tebrikler. Benim ülkemde de geçmişte benzer şeyler oldu, biz zor günlerden geçtik. O dönemde Türkiye bizi hiç yalnız bırakmadı. Onu unutmadık. , onu unutmayacağız.” “Bosna’da herkesin yardım topladığını söylemek istiyorum. 12 yıldır burada yaşıyorum, hep burası benim ülkem diyorum. Bu kampanyaya 100 bin euro bağış yapmak istiyorum.” terimleri kullandı.

10 MİLYON LİRA BAĞIŞ YAPARLAR

Göksel Gümüşdağ, Başakşehir Kulübü adına 2 milyon TL, TFF Lideri Mehmet Büyükekşi ise “Türkiye Tek Yürek” kampanyasına 1 milyon TL bağışta bulundu. Galatasaray’ın eski teknik direktörü Abdurrahim Albayrak, ailesine 5 milyon TL, kızı ve merhum torununa 2 milyon TL bağışta bulundu.

EMRE BELÖZOĞLU YILLIK MAAŞINI BAĞIŞLADI

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Yardımcısı Erden Timur, Ankaragücü Lideri Faruk Koca ve Rizespor’un eski lideri Hasan Kartal 10 milyon lira bağışladı. Başakşehir teknik direktörü Emre Belözoğlu, bu yılki maaşının tamamını Türkiye Tek Yürek kampanyasına bağışladı.

karayazi-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu