Haber

Nevzat Aydın, AK Parti’den Cora ile tartıştı: Trabzon için ne yapıyorsunuz?

TRABZON – AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşmasının kesilmiş halini paylaştı. Yemeksepeti’nin kurucularından ve Trabzonspor’un eski yöneticisi iş insanı Nevzat Aydın, “Trolleri retweetlemekten başka bir şey yapmıyorsunuz. Trabzon için ne yapıyorsunuz?” diye sordu.

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün Habertürk Televizyonu’nda yaptığı konuşmadan bir bölümü Twitter hesabından paylaşarak, “Kılıçdaroğlu, uyuşturucu baronlarının parasını ‘temiz para’ diye ülkemize getirme sözü veren adamın adıdır” sözlerini kullandı. “.

Cora’nın paylaşımına yanıt veren Nevzat Aydın, “Sayın milletvekili, bütün gün AKP hesaplarını retweetlemekten ve hatta trollük yapmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz. Merak ediyorum da Trabzon için ne yapıyorsunuz bilmiyorum?” sözlerini kullandı.

KTÜ BÖLÜMÜNÜ YENİ ÜNİVERSİTE OLARAK TANITTI

Aydın’a yanıt veren Cora, “Sayın Cumhurbaşkanı ben siyasetçiyim. Ben -bir iş insanı olarak- muhalefeti eleştirmiyorum, sizi değil bizimkileri rahatsız etsin. Madem bizi takip etmiyorsunuz, bizi takip etmemeniz mümkün değil. şehrimiz için ne yaptığımızı bilerek.Yalnız bu dönem; Akyazı Stadı, Trabzon Üniversitesi, Kanuni Bulvarı, Yeni Zigana yolu…”

Aydın da, “Mesajlar yağıyor sayın milletvekilim. Zigana Tüneli’nin mimarının Gümüşhane eski Milletvekili Kemalettin Aydın olduğu, Trabzon Üniversitesi’nin sıfırdan kurulan yeni bir üniversite olmadığı söyleniyor. Sadece Trabzon. KTÜ’nün Söğütlü’deki Eğitim Fakültesi Yerleşkesine üniversite tabelası asıldı.” o cevapladı.

“Salih, Alpay Özalan’dan farklı olursun diye umuyordum” dedi.

Salih Cora bu sözlere yanıt vermedi. (DUVAR)

haber-kocaali.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu