Haber

Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

Karşıyaka’da esnaf ziyaretlerine aralıksız devam eden; Sağlık, çevre ve temizlik konusundaki çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Belediye Başkanı Cemil Tugay, belediye ekipleriyle birlikte saha çalışmalarına katılarak Karşıyakalıların taleplerini birinci ağızdan dinliyor. Karşıyaka’da sağlıklı ve erişilebilir bir kent yaşamı için var gücüyle çalıştıklarını belirten Lider Tugay, “Ekiplerimiz 7 gün 24 saat sokaklarımızda hizmet veriyor. komşularımızın hassasiyeti.”

Hafta içi her gün 11:00-15:00 saatleri arasında Temizlik İşleri Müdürü, Park Bahçeler Müdürü ve Zabıta Müdürü ile birlikte saha çalışmasına katılan Lider Tugay, mahallelerdeki ağaç sağlığından örtü bitkisi durumuna kadar tüm detayları inceliyor. , oturma grubundan otoparkların durumuna kadar. mahalle sakinlerinin taleplerini birinci ağızdan dinliyor.

“VATANDAŞIMIZIN ÖNERİ VE TALEPLERİNİ DİNLİYORUZ”

Göreve geldikleri günden bu yana Karşıyaka’nın daha yaşanabilir bir kent olması için vatandaşlarla birlikte çalıştıklarını belirten Tugay, “Her gün belediye ekiplerimizle birlikte tarlaya giderek vatandaşlarımızın öneri ve taleplerini dinliyoruz. •Esnafımızın beklentilerini alıyor ve hizmet üretmek için önlerindeki engelleri kaldırıyoruz.Bölgeye eşit hizmet götürmek için kuyumcular hassasiyeti ile çalışıyoruz.İlimizin ürettiği refahı, tüm damarlarımıza ulaştırmak için çalışıyoruz. şehrimizde hizmete ulaşılabilirliği artırmak için çalışıyoruz. Dayanışma kültürümüzü her geçen gün büyütüyor, hoşgörü ve sevgiden güç alıyoruz. Bir ve beraber olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

KOMŞULARIMIZIN DESTEKLERİYLE DAHA SAĞLIKLI BİR ŞEHİR YAŞAMINA ULAŞABİLİRİZ

Çalışmalar sırasında Karşıyakalılarla sohbet eden Belediye Başkanı Cemil Tugay, “Karşıyaka’mızı adım adım geziyor; daha temiz, sağlıklı bir şehir ve daha yaşanabilir bir şehir için vatandaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. Ekiplerimiz sahada. Karşıyaka için 7/24 Karşıyaka sokaklarında ve şehrin ortasında Evlerin sokaklarında devam eden çalışma kapsamında evlerin bahçelerine, şantiyelere, çöp konteynerlerine ve Çalışma arkadaşlarımız her gün tonlarca evsel atığı topluyor, yüzlerce kilometre yol süpürüyor.Konteynır dışına bırakılan evsel atık konusunda özellikle hassasız.Göstereceği hassasiyet ve sağlayacağı katkı ile daha sağlıklı bir şehir hayatını yakalayabiliriz. işimize yarayacak. Katılımcı bir yönetim anlayışıyla şehrimize hizmet vermeye devam edeceğiz.”

tavas-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu