Haber

Çanakkale’de ikinci el motosiklet tartışması: Motosikleti ateşe verdi

ÇANAKKALE’nin Bayramiç ilçesinde bulunan Tansel Göde, kendisine ikinci el motosikleti değerinin çok üzerinde bir fiyata satan U.Ç.’nin kendisini dolandırdığını iddia etti. U.Ç.’nin parasını taksitle iade edebileceğini söylemesine sinirlenen Göde, üzerine benzin döktüğü motosikleti ateşe verdi. O anlar kameralara yansıdı.

Olay, öğle saatlerinde Çan ilçesine bağlı Atatürk Mahallesi’nde meydana geldi. Bayramiç’te oturan U.Ç., geçtiğimiz hafta ikinci el motosikletini Tansel Göde’ye 30 bin TL’ye sattı. Motosiklete binen Göde, U.Ç.’nin Atatürk Mahallesi’ndeki iş yerine geldi. 12:00 civarında. Göde, motosikleti değerinin çok üzerinde bir fiyata satarak kendisini dolandırdığını iddia ettiği U.Ç.’den ücret iadesi talep etti. Ancak UC parayı tek seferde iade edemeyeceğini söyledi.

MOTOSİKLETİN YANDIĞI ANLAR KAMERADA

Göde durumu bitirdi ve üzerine yakıt döktüğü ateşe verdi. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri alevleri söndürürken, motosiklet kullanılamaz hale geldi. Sınırlarına hakim olamayan Göde’nin motosikleti ateşe verdiği anlar kameralara da yansıdı.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu